FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Elektromechanik Samochodowy - SEAT Euromotor Kraków

Data dodania: ponad rok temu  14.11.2018, odsłon: 1599

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Elektromechanik Samochodowy - SEAT Euromotor Kraków

Autoryzowany Serwis SEAT Euromotor Grupy PGD w Krakowie poszukuje Kandydatów na stanowisko: Elektromechanik Samochodowy 

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)
• Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy
• Miejsce pracy wyposażone w niezbędne i nowoczesne narzędzia

A ponad to:
• Szkolenia importerskie
• Pakiet socjalny (opieka medyczna Lux Med, Multisport)
• Wyjazdy, spotkania integracyjne
• Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
• Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia 

Od Kandydatów oczekujemy:
• Doświadczenia w pracy na stanowisku elektromechanika samochodowego
• Czynnego prawo jazdy kat. B
• Dobrej organizacji pracy własnej

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Działamy na rynku od 1989 roku. Na przestrzeni 28 lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w zakresie sprzedaży samochodów.

Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

CV wyślij na adres: echorazeczewska@holding1.pl lub rekrutacja@pgd.pl

 

Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k.”

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z Grupą PGD przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl”

do góry strony