Inżynier utrzymania ruchu

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta, niemieckiej korporacji z branży automotive, w związku z budową nowej fabryki na terenie Polski poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer referencyjny: IUR/10/2016

Zadania:

  • aktywne uczestnictwo w usuwaniu awarii
  • uczestniczenie w procesach planowania remontów i prac konserwacyjnych maszyn
  • współpraca z magazynem części zamiennych (składanie zamówień na części, udział w szukaniu odpowiedników części, wypełnianie dokumentacji magazynowej itp.)
  • zarządzanie grupą techników i weryfikacja rezultatów pracy zespołowej
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi (w j. polskim i/lub niemieckim)
  • udział w procesie optymalizacji pracy działu (analiza powodów zatrzymań, planowanie prewencji, skracanie czasów przestojów)
  • przestrzeganie zasad  BHP na zakładzie pracy
  • zapewnienie ciągłości pracy i pełnej sprawności technicznej parku maszynowego oraz infrastruktury zakładubieżąca kontrola realizacji celów i raportowanie wyników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kieruneku technicznym(mile widziane z zakresu elektryki / mechaniki/ automatyki, budowy maszyn)
  • 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku wymagającym zarządzania podległym zespołem pracowników technicznych -preferowane w branży automotive
  • znajomość narzędzi lean manufacturing w teorii oraz praktyce będzie bardzo dużym atutem
  • bardzo dobra znajomość j.niemieckiego poziom min. B2
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz zarządzania priorytetami
  • praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz znajomość obsługi i naprawy urządzeń mechanicznych w parku maszyn w zakładzie produkcji
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne będą niezwykle pomocne w realizacji codziennych zadań

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez doskonalenie i rozwój kompetencji technicznych (połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym
  • ciekawe, pełne wyzwań stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie