Kasjerka

Do Oddziału w Chełmie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kasjerka

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych (transakcje gotówkowe i bezgotówkowe)
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży oraz rozliczanie klientów
  • Bieżący monitoring należności
  • Sporządzanie raportów kasowych
  • Utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zorientowany na realizację zadań system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole specjalistów
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Centrum Dębowscy Sp. J. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."