Kasjerka/kasjer

Do oddziału w Pruszczu Gdańskim poszukujemy Kasjerki/Kasjera

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych
  • bieżąca obsługa klienta detalicznego
  • współpraca ze stałymi klientami (kontakt telefoniczny, oraz indywidualny), ustalanie i rozliczanie sald
  • rozliczanie tras
  • bieżący monitoring należności
  • prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji sprzedażowej
  • sporządzanie raportów kasowych

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • znajomości środowiska pakietu MS Office
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • wykształcenia min. średnie
  • komunikatywności oraz zdolności interpersonalnych
  • znajomości obsługi urządzeń biurowych

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”