Kierowca

Dam pracę

Miejsce pracy:
Pruszków

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do Oddziału w Pruszkowie kandydatów na stanowisko: Kierowca

OPIS STANOWISKA:

  • Dostawa towaru i przyjęcia zwrotów do/od klientów
  • Rozliczanie dokumentów sprzedaży w tym korekt
  • Rozliczanie dokumentów wydania towaru
  • Sprawdzanie towaru z klientem przy dostawie

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kat. B
  • Zaangażowania
  • Komunikatywności
  • Dyspozycyjności
  • Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość rynku motoryzacyjnego
  • Absolwenci szkół średnich (damy pierwszą pracę)

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Szkolenia
  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu
  • Pracę w stabilnej i nowoczesnej organizacji

Prosimy o dołączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”