Kierowca - Janki

Dam pracę

Miejsce pracy: Janki

Do Filii w Jankach poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierowca

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja dostaw towarów do klienta
  • Planowanie optymalnej trasy przejazdu
  • Dbanie o powierzone mienie
  • Prowadzenie dokumentacji jazdy w zakresie realizowanych zadań
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z załadunkiem i rozliczeniem klienta
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Czynnego prawa jazy kat. B
  • Samodzielności, odpowiedzialności i sumienności
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MAX CHROBAK JANKOWSKI SKALSKI GRZYBOWSKI GANC SP. J. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”