Kierownik Działu Handlowego Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania

Firma OPOLTRANS jest największym w Polsce dystrybutorem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów użytkowych. Zajmuje się również sprzedażą naczep MEGA oraz jej podzespołów. Siedziba firmy wraz z magazynem centralnym mieści się w Brzeziu koło Opola. Nowoczesny magazyn, 100.000 pozycji magazynowych oraz flota ponad 300 samochodów zapewnia codzienne dostawy części zamiennych zgodnie z wymaganiami klientów pod wskazany adres. Sieć hurtowni rozmieszczona w dużych miastach Polski pozwala na szeroki obszar działania, a dobrze wyszkoleni handlowcy zapewniają profesjonalną obsługę klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Handlowego

Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania

OPIS STANOWISKA

  • Dbałość o realizację planów sprzedażowych
  • Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna)
  • Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale
  • Przydzielanie obowiązków handlowcom, szkolenie handlowców

WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość branży motoryzacyjnej najlepiej w sektorze samochodów ciężarowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, kreatywność
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Pracę w Firmie będącej liderem segmentu
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych