FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Kierownik Filii

Data dodania: ponad rok temu  18.10.2016, odsłon: 421

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Do oddziału w Pruszczu Gdańskim, poszukujemy Kierownika Filii

OPIS STANOWISKA:

  • zarządzanie pracą podległych handlowców oraz sprzedawców
  • organizacja pracy handlowców: delegowanie zadań, wyznaczanie celów oraz ocena realizacji;
  • poszukiwanie i zdobywanie nowych rynków;
  • budowanie, rozwijanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w branży motoryzacyjnej
  • umiejętności planowania i organizacji pracy
  • umiejętności obsługi takich programów jak: pakiet MS Office, środowisko Windows• odpowiedzialności, zaangażowanie, kreatywność• wysokich zdolności komunikacyjnych• prawa jazdy kat. B

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na wybranych stanowiskach
  • pracę w stabilnej i nowocześnie zorganizowanej firmie
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • nowoczesne wyposażenie stanowiska pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”

do góry strony