Kierownik Salonu - Kraków

Dam pracę

Miejsce pracy: Kraków

W związku z rozwojem sieci sprzedaży Inter Motors, do salonu z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Salonu z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi

OPIS STANOWISKA:

  • prowadzenie i kierowanie placówką zgodnie ze standardami firmy

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedaży poprzez aktywny udział i współpracę z Centralą

  • podejmowanie działań umożliwiających osiągnięcie planowanego poziomu sprzedaży

  • efektywne zarządzanie i motywowanie podległego zespołu

  • wdrażanie lokalnych akcji marketingowych i promocyjnych

  • kontrola standardów obsługi klientów

  • nadzór nad powierzonym mieniem

  • dbanie o dobry wizerunek sklepu, sieci oraz profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami

  • rozwijanie wiedzy i umiejętności podległych pracowników w zakresie wiedzy produktowej, sprzedażowej, w zakresie procedur, zasad i standardów pracy w Inter Motors i etykiety biznesowej

  • budowanie pozytywnego wizerunku sklepu

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży handlowej

  • Znajomości zasad funkcjonowania sklepu

  • Predyspozycji do zarządzania zespołem

  • Umiejętności zarządzania czasem pracy

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Współpracę w oparciu o model B2B

  • Profesjonalny program szkoleń

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”