Kierownik Sklepu Internetowego / E-Commerce Meneger

Dam pracę

Miejsce pracy: Warszawa

Do zarządzania sprzedażą w sklepie internetowym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Sklepu Internetowego /E-Commerce Meneger

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja sprzedaży w sklepie internetowym oraz rozwój samego narzędzia
  • Odpowiedzialność za sprawną obsługę procesu sprzedażowego i wsparcie Klienta na wszystkich etapach zamówienia
  • Zarządzanie zespołem e-commerce
  • Odpowiedzialność za ofertę produktową, monitorowanie rynku
  • Skuteczne pozyskiwanie Klientów dzięki odpowiednim działaniom marketingowym (planowanie i koordynowanie promocji produktów i samego sklepu)
  • Pozyskiwanie i współpraca z partnerami handlowymi

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu sklepem internetowym, doświadczenie sprzedażowe na rynku części zamiennych do samochodów
  • Umiejętność budżetowania przychód/koszty
  • Umiejętność komunikowania się z programistami odpowiedzialnymi za rozwój sklepu
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania pojazdów mechanicznych
  • Znajomość narzędzi wspomagających funkcjonowanie sklepów internetowych jak SEO/SEM będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość rynku części zamiennych do pojazdów
  • Doświadczenie we współpracy z warsztatami samochodowymi

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Współtworzenie innowacyjnego na polskim rynku projektu e-commerce
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Ciekawą pracę w młodym, zmotywowanym zespole
  • Umowę o pracę (lub inną) z atrakcyjnym wynagrodzeniem

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”