FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Lakiernik Samochodowy Kraków

Data dodania: ponad rok temu  11.06.2019, odsłon: 3197

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Lakiernik Samochodowy Kraków

Jako PGD Napraw Nadwozi zapewniamy likwidację szkód komunikacyjnych wszystkich marek. Pracujemy na nowoczesnych, specjalistycznych urządzeniach w oparciu o najwyższe technologie. Nasz Zespół to profesjonalni, wysoko wykwalifikowani pracownicy. 

 

Do Autoryzowanego Zakładu Napraw Nadwozi w Krakowie poszukujemy Lakiernika Samochodowego

 

Zakres obowiązków:

- Lakierowanie pojazdów oraz przygotowanie elementów do lakierowania

- Dbałość o najwyższy poziom wykonanej usługi zgodnie z przyjętymi w firmie standardami

 

Nasze oczekiwania względem Kandydatów:

- Doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika samochodowego

- Czynne prawo jazdy kat. B

- Samodzielność, dokładność i skrupulatność

 

Oferujemy:

- Motywacyjny system wynagradzania (podstawa + premia)

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa zawierana na rok, kolejna na czas nieokreślony)

- Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się największej grupie dealerskiej w Polsce

- Benefity pozapłacowe (opieka zdrowotna w LuxMed,karta MultiSport)

- Możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu motoryzacji

- Niezbędne narzędzia do pracy

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Działamy na rynku od 1989 roku. Na przestrzeni 28 lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w zakresie sprzedaży samochodów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marek: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Ford, Hyundai, Infiniti, Jeep, Kia, Mitsubishi, Nissan, Opel, Seat, Suzuki.

Zobacz jak pracujemy: https://www.youtube.com/watch?v=WJa40AP6T8w


CV prześlij na adres: rekrutacja@holding1.pl

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k.”

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z Grupą PGD przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl”

do góry strony