FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Lakiernik Samochodowy - Kraków - zarobki od 6000 zł brutto

Data dodania: ponad rok temu  16.07.2018, odsłon: 4036

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Lakiernik Samochodowy - Kraków - zarobki od 6000 zł brutto

Jako PGD Napraw Nadwozi zapewniamy likwidację szkód komunikacyjnych wszystkich marek. Pracujemy na nowoczesnych, specjalistycznych urządzeniach w oparciu o najwyższe technologie. Nasz Zespół to profesjonalni, wysoko wykwalifikowani pracownicy. 

Do Autoryzowanego Zakładu Napraw Nadwozi w Krakowie poszukujemy Lakiernika Samochodowego

Do zakresu obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:
- Lakierowanie pojazdów oraz przygotowanie elementów do lakierowania
- Dbałość o najwyższy poziom wykonanej usługi zgodnie z przyjętymi w Firmie standardami

Nasze oczekiwania względem Kandydatów:

- Doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika samochodowego
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Samodzielność, dokładność i skrupulatność

Oferujemy:
- Motywacyjny system wynagradzania - zarobki od 6000 zł brutto
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa zawierana na rok, kolejna na czas nieokreślony)
- Możliwość zakwaterowania dla Kandydatów zamiejscowych
- Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się największej grupie dealerskiej w Polsce
- Benefity pozapłacowe (opieka zdrowotna w LuxMed,karta MultiSport)
- Możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu motoryzacji
- Niezbędne narzędzia do pracy

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Działamy na rynku od 1989 roku. Na przestrzeni 28 lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w zakresie sprzedaży samochodów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marek: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Ford, Hyundai, Infiniti, Jeep, Kia, Mitsubishi, Nissan, Opel, Seat, Suzuki.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

KONTAKT: echorazeczewska@holding1.pl

Aby wysłać CV kliknij w przycisk "Aplikuj" po otwarciu strony:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=82CA335E-4BB1-4BAC-B291-C2122E848C77&skkcfg=6228978234e840d9abfe25405735a691&skklocationId=20884&skkExternalOfferId=17403&skkCountryId=1&skkRegionId=6

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k.”

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z Grupą PGD przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl”


do góry strony