LIDER DS. INŻYNIERII PRODUKCJI

Dam pracę

NR REF.: LIP/03/17

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i nadzorowanie projektów elektronicznych poprzez przygotowanie do wdrożenia do produkcji seryjnej
  • Bezpośrednia współpraca z innymi działami w fazie projektowania produktu
  • Koordynacja i dokumentowanie pracy
  • Komunikacja z klientem w celu przedstawienia status przygotowania do produkcji
  • Bezpośredni kontakt z Europejskimi fabrykami i centrami technicznymi (częste podróże służbowe)
  • Planowanie i kontrolowanie kosztów procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • Wyksztalcenie wyższe (elektronika lub pokrewne)
  • 5-letnie doświadczenie w inżynierii produkcji elektroniki
  • Umiejętność pracy zespołowej, elastyczność, umiejętności negocjacyjne, organizacyjne oraz autonomia w działaniu
  • Zdolności przywódcze z umiejętnością organizowania pracy zespołu
  • Umiejętność szacowania kosztów produkcji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Kreatywność i umiejętności negocjacyjne

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy

  • Ciekawą, stabilną pracę w nowoczesnej międzynarodowej firmie w międzynarodowym zespole specjalistów
  • Codzienny kontakt z nowinkami motoryzacyjnymi
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet socjalny uwzględniający m.in. opiekę medyczną, karty sportowe itp.

Aplikuj do nas już dziś i poznaj świat motoryzacji z bliska!