FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Lider Zespołu

Data dodania: ponad rok temu  31.07.2017, odsłon: 323

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Miejsce pracy:
Swobodnia

REKRUTACJA WEWNĘTRZNA !!! Chcesz awansować!? zmienić zakres obowiązków!? Zgłoś się !! W związku z rozwojem struktur w J&M Logistics Sp. z o. o. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Koordynowanie, organizowanie pracy
  • Nadzorowanie i praca z zespołem (zespół ok. 7-10 osób)
  • Kontrola efektywności pracy zespołu
  • Nadzór nad jakością powierzonego towaru

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy z systemem magazynowym ERP
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, w szczególności Excel)
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Komunikatywność
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • wdrożenie do nowych obowiązków
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole specjalistów
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • przyjazną atmosferę pracy

Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o. z siedzibą w Kajetanach przy ul. Klonowej 48, 05-830 Nadarzyn. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania

do góry strony