Likwidator Szkód Majątkowych

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.
DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Aktualnie dla naszego Klienta Dekra Polska, z siedzibą w Warszawie, która reprezentuje międzynarodowy koncern Dekra SE ze Stuttgartu, który działa na rynku usług motoryzacyjnych nieprzerwanie od 1925 roku  poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: Nr ref.: LSMK/09/16

Zadania

  • Likwidacja szkód majątkowych (household)- oględziny wraz ze sporządzaniem kosztorysów

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziany profil ubezpieczeniowy lub prawny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku jako likwidator szkód majątkowych (household), w tow. Ubezpieczeniowym lub biurze likwidacji szkód
  • Znajomość procedur likwidacji szkód komunikacyjnych obowiązujących w Polsce
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość programów MS Office (Word, Excel)
  • Osoba uporządkowana, dobrze zorganizowana, zmotywowana do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pozytywną atmosferę w doświadczonym zespole
  • Komfortowe warunki pracy - zadaniowy tryb pracy