Magazynier

Dam pracę

Miejsce pracy:
Józefów k/Otwocka

Do oddziału w Józefowie k/Otwocka poszukujemy kandydata na stanowisko Magazynier.

OPIS STANOWISKA:

  • Przyjmowanie i rozkładanie dostaw
  • Zbieranie towaru z półek magazynowych, przy użyciu czytnika kodów kreskowych (skaner)
  • Obsługę klientów przy wydawaniu towaru

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Przede wszystkim chęci do pracy fizycznej
  • Podstawowej obsługi komputera
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywności
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość artykułów motoryzacyjnych

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Przeszkolenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w stabilnej, nowocześnie zorganizowanej firmie

Z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”