MAGAZYNIER/SPRZEDAWCA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Dam pracę

Miejsce pracy: Marki

Obowiązki:

  • sprzedaż części i akcesoriów
  • współpraca z serwisem i blacharnią
  • realizacja celów ilościowych i jakościowych
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • dbanie o wizrunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i systematyczność
  • zaangażowanie w pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę)
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (część stała + premia )
  • miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

Na Państwa aplikacje (CV, LM) oczekujemy pod adresem: m.krol@hondamatraszek.pl

W temacie e-maila prosimy o informację, którego stanowiska dotyczy CV.

Zastrzegamy prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)