Magazynier w serwisie Renault samochody ciężarowe

Dam pracę

Miejsce pracy: Kutno
Region: łódzkie

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Rzetelne, zgodne z poleceniami przełożonego wykonywanie pracy;
  • Zgłaszanie przełożonemu wykrytych usterek części;
  • Korzystanie z dostępnej dokumentacji (podręczników), w celu stosowania prawidłowej technologii napraw;
  • Dokładne opisywanie na zleceniu wykorzystanych części i prac wykonanych przy naprawie;
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy POLSAD.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  •  Doświadczenie w pracy w serwisie lub magazynie części samochodów ciężarowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  •  Umiejętność analitycznego myślenia, sumienność, uczciwość.

Oferujemy:

  • Interesujące, stabilne stanowisko pracy u Dealera renomowanej marki;
  • Dostęp do specjalistycznych szkoleń;
  • Umowę o pracę

CV oraz list motywacyjny z dopiskiem "Magazynier w Serwisie Renault Kutno" prosimy kierować na adres:

sekretariat@polsad.net.pl

W treści CV prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".