Mechanik

Miejsce pracy: poszukujemy kandydatów do naszych oddziałów w Lublinie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi oraz Warszawie.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przeglądów okresowych oraz bieżące diagnozowanie i dokonywanie napraw w samochodach dostawczych i ciężarowych
  • Wykonywanie napraw i przeprowadzanie konserwacji agregatów chłodniczych

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w naprawie samochodów dostawczych i ciężarowych,
  • Doświadczenie w naprawie agregatów chłodniczych
  • Wykształcenie o profilu samochodowym,

Oferujemy:

  • Długoletnią pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę, na pełen etat
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Szkolenia z zakresu mechaniki pojazdowej,
  • Dodatkowe benefity, współfinansowane przez Pracodawcę, czyli: pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: azajac@petitforestier.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Petit Forestier Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Broniszach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Petit Forestier Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Broniszach przy ul. Świerkowej 1E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Petit Forestier Polska Sp. z o.o.”