FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Mechanik

Data dodania: ponad rok temu  30.11.2016, odsłon: 256

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

MECH1/NS/2016

Miejsce pracy NOWY SĄCZ

Autoryzowany dealer TOYOTA KOBOS zatrudni osobę na stanowisko:

Mechanik (Nr ref.: MECH1/NS/2016)

Miejsce pracy: Nowy Sącz, Region: woj. małopolskie

Opis stanowiska:

 •    Realizacja zadań związanych z procesem naprawy i obsługi bieżącej samochodów

  • Dbałość o wysoki standard pracy przekładający się na zadowolenie Klientów
  • Doposażenia nowych samochodów
  • Przygotowanie samochodu do wydania Klientowi
  • Organizowanie oraz utrzymywanie w czystości stanowiska pracy, przy uwzględnieniu zasad racjonalnej organizacji pracy oraz przepisów bhp.

Wymagania:        •    Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie związane z pracą w ASO będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość
  • Podstawy obsługi komputera
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B., dyspozycyjność.

Oferujemy:

   •    Rozwojową pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Zdobywanie specjalistycznych kwalifikacji dzięki cyklicznym szkoleniom
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

    •    Partnerską atmosferę w środowisku pasjonatów motoryzacji.    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."

do góry strony