Mechanik diagnosta SKP samochodów ciężarowych

Dam pracę

Miejsce pracy: Kutno

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • przeprowadzanie badań rejestracyjnych wszystkich kategorii pojazdów zgodnie z obowiązującym prawem;
  • Rzetelne, zgodne z poleceniami przełożonego wykonywanie pracy;
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy POLSAD.

Wymagania:

  • Uprawnienia do prowadzenia badań i przeglądów w OSKP;
  • Doświadczenie na stanowisku mechanik diagnosta samochodów ciężarowych;
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami diagnostycznymi;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Analityczne myślenie, sumienność, uczciwość.

Oferujemy:

  • Interesujące, stabilne stanowisko pracy u Dealera renomowanej marki;
  • Dostęp do specjalistycznych szkoleń;
  • Bardzo dobre warunki pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

CV oraz list motywacyjny z dopiskiem "Mechanik diagnosta SKP Kutno" prosimy kierować na adres:

sekretariat@polsad.net.pl

W treści CV prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".