Mechanik/elektromechanik samochodów ciężarowych Renault

Dam pracę

Miejsce pracy: Kutno

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Rzetelne, zgodne z poleceniami przełożonego wykonywanie napraw;
  • Zgłaszanie przełożonemu dodatkowych, wykrytych usterek;
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy POLSAD.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych;
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami diagnostycznymi;
  • Znajomość magistrali CAN;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Analityczne myślenie, sumienność, uczciwość.

Oferujemy:

  • Interesujące, stabilne stanowisko pracy u Dealera renomowanej marki,
  • Dostęp do specjalistycznych szkoleń,

Przyjmiemy również osoby chętne do przyuczenia się w zawodzie mechanika/elektromechanika.

CV oraz list motywacyjny z dopiskiem "Mechanik/elektromechanik samochodów Renault Kutno" prosimy kierować na adres:

sekretariat@polsad.net.pl

W treści CV prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji przez POLSAD Jacek Korczak (Ustawa z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)".