FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Mechanik - Elektromechanik Samochodowy - Warszawa

Data dodania: ponad rok temu  05.06.2018, odsłon: 4176

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Mechanik - Elektromechanik Samochodowy - Warszawa

Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.

Obecnie do struktur Grupy PGD w Warszawie przy ul. Krasnobrodzkiej 5 poszukujemy Kandydatów do współpracy na stanowisku: Mechanik - Elektromechanik Samochodowy


Do zakresu obowiązków należeć będzie kompleksowe dokonywane napraw mechanicznych i/lub elektromechanicznych, diagnostyki samochodów osobowych


Nasze oczekiwania względem Kandydatów:

- Doświadczenie na stanowisku samodzielnego mechanika i/lub elektromechanika

- Umiejętność czytania schematów elektrycznych i/lub obsługi testerów diagnostycznych

- Czynne prawo jazdy kat. B

- Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej


Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)

- Terminowa wypłata wynagrodzenia opartego na stałej podstawie oraz premii za wyniki

- Atrakcyjny Pakiet Socjalny (bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, wyjazdy integracyjne itp.)

- Nowoczesne miejsce pracy wyposażone w niezbędne narzędzia

- Ciekawą i rozwojową pracę w dużej firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej


Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Działamy na rynku od 1989 roku. Na przestrzeni 28 lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w zakresie sprzedaży samochodów. Jako pierwszy dealer samochodowy w Polsce przekroczyliśmy granicę 15 tysięcy sprzedanych samochodów w roku.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”


Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.


Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul:


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k.”


„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z Grupą PGD przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl”


CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja@pgd.pl
do góry strony