ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Mechanik maszyn budowlanych Islandia

Data dodania: ponad rok temu  24.01.2018, odsłon: 192

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Mechanik maszyn budowlanych Islandia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego islandzkiego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mechanik maszyn budowlanych

Nr ref.: MMB/ISL/01.18
Miejsce pracy: Islandia,
Lónsbraut, Hafnarfjörður (okolice Reykjaviku)

Opis pracodawcy: Firma dla której rekrutujemy jest liderem w branży budowlanej dla koparko- ładowarek Hitachi


Zadania:

•    Prace mechaniczne i konserwacyjne na maszynach budowlanych: koparki, spycharki, łamacze – stanowisko samodzielnego specjalisty

•    Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych

Wymagania:

•    Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika maszyn budowlanych

•    Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, hydrauliki

     Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

•    Wykształcenie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem

•    Mile widziane doświadczenie z maszynami: Hitachi, Bomag, Metso Minerals, Bell, FDR Furukawa, Xcentric

•    Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

     Możliwość długoterminowej współpracy – min. rok

     Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z islandzkimi standardami – ok. 3.580 euro netto (po odliczeniu kosztów zakwaterowania i podatku)

     Rotacja w systemie 6/2

     Stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku

     Pokrycie kosztów dojazdów do pracy na terenie Islandii

     Częściowe pokrycie kosztów mieszkania – zapewnione zakwaterowanie

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z numerem referencyjnym MMB/ISL/01.18 na adres e-mail:

marta.szlapak@adecco.com

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

Poleć innym

do góry strony