Mechanik oraz Elektromechanik - Koszalin

Dam pracę

Zakres obowiązków

Dla naszego klienta, stabilnej i rozwijającej się od lat firmy z siedziba w Koszalinie poszukujemy obecnie:

Mechanika oraz Elektromechanika

Jakie byłby Twoje obowiązki?

Naprawa aut w tym:

  • naprawa skrzyń biegów,
  • wymiana rozrządów
  • wymiana części eksploatacyjnych tj. klocków, filtrów, tarcz, zawieszenia
  • Wykonywanie przeglądów okresowych aut
  • Podnoszenie swojej wiedzy dotyczącej nowych urządzeń i stosowanych w nich rozwiązań

Czego oczekujemy?

  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika
  • preferujemy osoby z ASO ale damy Ci szanse jeśli pracowałeś w innym miejscu
  • w przypadku elektromechanika wymagamy uprawnień SEP
  • wysokiej kultury osobistej, terminowości i dobrej komunikacji
  • umiejętności budowania relacji z klientami;

Wymagania

Co oferujemy?

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • pracę w godzinach „biurowych” od godziny 8.30 do 16.30 (plus jedna sobota w miesiącu 8.00-14.00)
  • wynagrodzenie podstawowe w kwocie brutto 4140zl + premia 22% stawki wypracowanej
  • rabat pracowniczy na samochód
  • stabilna, jednozmianowa prace z możliwością rozwoju
  • dobra atmosferę pracy w doświadczonym zespole

Oferta

Zainteresowany? Aplikuj! https://motivahr.elementapp.ai/career/job-offer/4e45c0cb-55c4-4857-8c5a-5d64785a1e6