ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Mechanik samochodów ciężarowych Hiszpania

Data dodania: ponad rok temu  20.02.2018, odsłon: 624

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Mechanik samochodów ciężarowych Hiszpania

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodów ciężarowych

 

Numer ref. MSC/H/02.2018
Miejsce pracy: Binéfar (Huesca) lub Tarragona, Hiszpania

Zadania:

  • Samodzielna diagnoza i naprawa pojazdów przemysłowych
  • Serwis komponentów mechanicznych i elektrycznych

Wymagania:

  • Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia
  • Doświadczenie w diagnostyce i naprawach elektrycznych
  • Wykształcenie techniczne
  • Komunikatywna znajomość j. hiszpańskiego – warunek konieczny

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 2.500 euro brutto/mc
  • Stały i długotrwały kontrakt z pracodawcą hiszpańskim
  • Darmowy przelot do Hiszpanii
  • Zakwaterowanie opłacone przez pierwszy 1 miesiąc

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z podaniem NR ref.: MSC/Hisz/02.2018 na adres email:

marta.szlapak@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

Poleć innym

do góry strony