FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Mechanik Samochodowy - NISSAN

Data dodania: ponad rok temu  06.06.2019, odsłon: 3445

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Mechanik Samochodowy - NISSAN

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

 

Japan Motors to sieć autoryzowanych salonów samochodowych oraz serwisów mechanicznych i blacharsko-lakierniczych działających w 9. lokalizacjach na terenie kraju. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Obecnie do naszych struktur serwisowych w Krakowie (ul. Jasnogórska 60) poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Mechanik Samochodowy


 Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych marki NISSAN


Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego
  • Umiejętność obsługi testerów diagnostycznych
  • Czynne prawo jazdy kat. B


Oferujemy:

  • Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza na rok, kolejna na czas nieokreślony)
  • Bezpłatny pakiet socjalny (opieka medyczna, pakiet sportowy, Mikołajki dla Dzieci, itp.)
  • Szkolenia importerskie
  • Nowoczesne miejsce pracy
 

Więcej o nas: www.holding1.pl

Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=111779C7-D24E-458D-82FE-05BBA0F4001F&skkcfg=6228978234e840d9abfe25405735a691&skklocationId=20884&skkExternalOfferId=23803&skkCountryId=1&skkRegionId=6

--- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - --

Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k.”

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z Grupą PGD przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl”

 
do góry strony