FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Mechanik Samochodowy Warszawa

Data dodania: ponad rok temu  28.11.2018, odsłon: 3119

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Mechanik Samochodowy Warszawa

Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa. Posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, Opel, SEAT, Suzuki.

Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.

Obecnie do struktur Grupy PGD w Warszawie poszukujemy Kandydatów do współpracy na stanowisku: Mechanik Samochodowy

Do zakresu obowiązków należeć będzie: 

- Kompleksowe dokonywane napraw mechanicznych, diagnostyki samochodów osobowych

Od Kandydatów oczekujemy:
- Doświadczenia na stanowisku mechanika samochodowego 
- Umiejętności obsługi testerów diagnostycznych
- Czynnego prawo jazdy kat. B
- Zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)
- Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy
- Miejsce pracy wyposażone w niezbędne i nowoczesne narzędzia
- Szkolenia importerskie
- Pakiet socjalny (bezpłatna, prywatna opieka medyczna Lux Med)
- Dofinansowanie sportowej karty Benefit Multisport
- Wyjazdy, spotkania integracyjne

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Działamy na rynku od 1989 roku. Na przestrzeni 28 lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w zakresie sprzedaży samochodów. 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

CV prześlij na adres: echorazeczewska@holding1.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k.”

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z Grupą PGD przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl”

do góry strony