Mechanik/Wulkanizator/Serwisant ogumienia - ASO Toyota Centrum Wrocław

Dam pracę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • naprawy bieżące i okresowe samochodów osobowych;
  • diagnostyka usterek;
  • wymiana i naprawa opon;
  • współpraca z magazynem;
  • bieżące rozliczanie z powierzonych zadań przełożonemu.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;umiejętność pracy pod presją czasu;
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne;
  • dyspozycyjność;
  • kultura osobista i punktualność;
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • pracę w autoryzowanym serwisie renomowanej marki;
  • atrakcyjny, motywujący system wynagrodzeń;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • szereg szkoleń.

Tel: 509700744