FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Menedżer Rynku Ciężarowego

Data dodania: ponad rok temu  18.10.2016, odsłon: 370

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Miejsce pracy: Łomża, Płock, Radom, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Olsztyn, Poznań

W związku z dynamiczną rozbudową sieci handlowej Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A. poszukujemy kandydatów do pracy Teren: Region Północny (Grupy Filialne - Łomża, Płock, Radom, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Olsztyn, Poznań) na stanowisko: Menedżer Rynku Ciężarowego

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie w realizacji planów
  • Promowanie dobrych praktyk w zarządzaniu działem ciężarowym
  • Wsparcie w procesach analitycznych
  • Rozwój specjalizacji ciężarowej
  • Zarządzanie gospodarką magazynową na podległych magazynach
  • Poszukiwanie szans rynkowych w segmencie ciężarowym
  • Monitorowanie działań konkurencji na terenie

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia i znajomości Rynku Pojazdów Użytkowych na podległym regionie
  • Umiejętności kierowania zespołem handlowym
  • Umiejętności analitycznych
  • Znajomości pakietu Office
  • Prawa jazdy kategorii B

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku
  • Wsparcie we wdrożeniu do obowiązków
  • Udział w interesujących projektach
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”

do góry strony