FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Młodszy dyspozytor

Data dodania: ponad rok temu  09.05.2017, odsłon: 344

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Miejsce pracy:
Zakroczym

Obecnie do Działu Transportu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy dyspozytor

OPIS STANOWISKA:

  • Pomoc w nadzorze nad terminowością wyjazdów/przejazdów pojazdów dla IC
  • Kompletowanie i segregowanie dokumentów
  • Rozliczanie firm współpracujących z IC ( transport)
  • Nadzór nad poprawnością przebiegu tras
  • Sprawdzanie i analizowanie wpisów w TM

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Umiejętności komunikacyjnych
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Skrupulatności, dokładności, odpowiedzialności
  • Umiejętności obsługi komputera, w tym pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością długotrwałej współpracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach Grupy Kapitałowej Inter Cars
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w systemie trzyzmianowym

Administratorem danych osobowych jest ILS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Klonowa 48, 05-830 Kajetny. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania.

do góry strony