FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Młodszy Kontroler Finansowy

Data dodania: ponad rok temu  18.05.2017, odsłon: 252

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Miejsce pracy:
Cząstków Mazowiecki

Obecnie do Pionu Finansów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Wspieranie procesów raportowania oraz budżetowania Grupy

  • Pomoc w przygotowywaniu raportów i analiz na potrzeby Zarządu oraz dyrektorów poszczególnych departamentów

  • Wsparcie managerów w pracach analitycznych

  • Zarządzanie oraz administracja danymi w celu przygotowania pożądanych analiz

  • Akceptacja faktur w systemie Safo, Docusafe

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Zaawansowanej znajomości MS Excel

  • Znajomości zagadnień rachunkowości zarządczej

  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie (komunikacja w j. angielskim w grupie kapitałowej)

  • Wysokich umiejętności analitycznych i interpersonalnych

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie księgowości/kontrolingu/ audytu finansowego

  • Znajomość VBA

  • Znajomość ORACLE, BI, Safo, Navision

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodoweg

  • Pracę w dobrej atmosferze

  • Szereg szkoleń uzupełniających posiadaną wiedzę i wsparcie we wdrożeniu się do obowiązków

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars s.a. z siedzibą przy ul. Powsińskiej 64, 02-903 Warszawa. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania.​

do góry strony