Młodszy Specjalista ds. HelpDesk ERP

Dam pracę

Miejsce pracy:
Zakroczym

Obecnie do pionu IT poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. HelpDesk ERP

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa zgłoszeń w aplikacji helpdeskowej w zakresie utrzymania magazynu Zakroczym
  • Rozwiązywanie problemów użytkowników związanych z utrzymaniem magazynu Zakroczym
  • Analiza i grupowanie oraz nadzór nad eliminacją powtarzających się incydentów w celu znalezienia źródła problemu
  • Analiza przyczyn powstania problemów powodujących nieprawidłowe działanie aplikacji przygotowanie odpowiednich procedur; koordynowanie naprawy błędów
  • Testowanie zmian oraz nowości na środowiskach testowych zgodnie z założeniami dokumentacji projektowej
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie zgłoszenia błędów i awarii dot. oprogramowania
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie zmian oraz nowości w funkcjonalnościach oprogramowania
  • Współpraca z pozostałymi Działami IT w ramach realizacji wsparcia dla Użytkowników organizacji

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia w kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Komunikatywności
  • Chęci do poszerzania wiedzy i wykorzystywania jej w praktyce
  • Umiejętności pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem pracy oraz punktualności
  • Dyspozycyjności (możliwość pracy wyłącznie w godzinach nocnych)

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie rozwoju umiejętności specjalistycznych, językowych - indywidualnie dobrany do potrzeb

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars S.A. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."