Młodszy Specjalista ds. Produktu - Części Wizualne

Dam pracę

Miejsce pracy: Cząstków Mazowiecki

Do działu Części Wizualne poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Produktu

OPIS STANOWISKA:

  • Analizy rynkowe cen i analizy oferty konkurencji
  • Współpraca z siecią sprzedaży IC
  • Kompletowanie i rozwój oferty towarowej
  • Usprawnianie procesów zakupowych
  • Realizacja celów zakupowych, koordynacja zakupów u dostawców
  • Optymalizacja zapasu magazynowego w podległym asortymencie

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Znajomości budowy pojazdów mechanicznych i rynku motoryzacyjnego
  • Znajomości języka angielskiego pozwalająca na kontakt i negocjacje z dostawcami
  • Umiejętności przeprowadzania operacji analitycznych na obszernych i złożonych danych
  • Komunikatywności oraz zdolności negocjacyjnych i analitycznych
  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość systemu SAFO będzie dodatkowym atutem

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • Dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A. z siedzibą przy ul. Powsińskiej 64, 02-903 Warszawa. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania