Ogłoszenie - praca dla montera opon

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o.  jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu
odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada niemieckie zezwolenie Federalnej Agencji Pracy z dnia 29.06.2015
wydane przez Agentur für Arbeit Düsseldorf, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Monter opon

Obowiązki:
montaż i demontaż opon
naciąganie opon na felgi
odpowiedni dobór oraz wymiana opon
kontrola stanu opon

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na polsko-niemieckich warunkach

wynagrodzenie 9,61 EUR brutto/h
zorganizowanie zakwaterowania
oddelegowanie do pracy na podstawie zaświadczenia A1
opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Niemiec

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
umiejętność montażu i wymiany opon
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
prawo jazdy kat.B
posiadanie aktualnego ubezpieczenia ZUS 30 dni przed wyjazdem
zaświadczenie o niekaralności
aplikacje proszę przesyłać na adres: zagranica@ksservice.pl