FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Ogłoszenie - praca dla przedstawiciela handlowego

Data dodania: ponad rok temu  23.05.2016, odsłon: 8994

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

HELLA to niezależna firma rodzinna o zasięgu globalnym, zatrudniająca około 27000 pracowników w 70 lokalizacjach w ponad 30 krajach. HELLA opracowuje i wytwarza komponenty oraz systemy z dziedziny techniki i technologii oświetleniowej oraz elektroniki dla przemysłu motoryzacyjnego, dysponując przy tym jedną z największych na świecie organizacji handlowych częściami zamiennymi i akcesoriami samochodowymi.

Oferta pracy

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY

Region: północna Polska (województwa Zachodniopomorskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie oraz Warmińsko-Mazurskie)

OBOWIĄZKI // całokształt działań niezbędnych dla utrzymania i zwiększenia sprzedaży produktów z oferty Działu Wyposażenia Warsztatowego (urządzenia, narzędzia, usługi) w regionie północnej Polski, w tym w szczególności: realizacja założonych celów sprzedażowych, utrzymywanie oraz rozwój relacji z Klientami, prowadzenie prezentacji/demonstracji oraz organizacja szkoleń, monitorowanie rynku i działań konkurencji.

WYMAGANIA // wykształcenie wyższe techniczne, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, wskazana znajomość branży motoryzacyjnej (części), mile widziane doświadczenie w sprzedaży, komunikatywność i zdolności negocjacyjne, samodzielność i dobra organizacja pracy, skuteczność w działaniu, odpowiedzialność za wyniki. Oferujemy pracę w międzynarodowym koncernie o ustalonej pozycji na rynku polskim, możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz listem motywacyjnym) na adres: polska@hella-gutmann.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."    

do góry strony