Pomocnik lakiernika (K,M) - Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego długoletniego partnera z Niemiec (okolice Regensburg) poszukujemy do pracy pomocników lakiernika.

Mieszkanie w odległości około 1 km. Od miejsca pracy. Nie potrzebujesz samochodu oraz prawa jazdy.

Opis stanowiska:

- Poszukujemy osób na stanowisku pomocnika lakiernika (doświadczenie mile widziane),

- Praca na 2 zmiany  od 6.00 do 14.30  oraz od 14.30 do 23.00,

- Praca polega na przygotowaniu części do lakierownia ( szpachlowanie, szlifowanie ),

- Język Niemiecki będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- mieszkanie oddalone od miejsca pracy około 1 km – można chodzić pieszo,

- Pokoje 2-osobowe 270-300 euro za miesiąc,

- Stabilne długoterminowe zatrudnienie,

- Wynagrodzenie: 12,20 EUR/Brutto  + 10 euro netto za każdy przepracowany dzień.

- Niemiecką umowę o pracę wraz ze wszelkimi świadczeniami socjalnymi.

(nr cert. 6760)

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowypieczyk@diwa-personalservice.pl  lub kontakt telefoniczny  +48 887 049 996

www.diwa-personalservice.pl