FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Pomocnik Lakiernika Kraków

Data dodania: ponad rok temu  18.12.2019, odsłon: 1471

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Pomocnik Lakiernika Kraków

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

 

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

 

Jako PGD Napraw Nadwozi zapewniamy likwidację szkód komunikacyjnych wszystkich marek. Pracujemy na nowoczesnych, specjalistycznych urządzeniach w oparciu o najwyższe technologie. Nasz Zespół to profesjonalni, wysoko wykwalifikowani pracownicy. 

 

Do Autoryzowanego Zakładu Napraw Nadwozi Grupy PGD w Krakowie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek gotowych podjąć współpracę na stanowisku: Pomocnik Lakiernika Samochodowego

 

Do zadań Pomocnika Lakiernika należeć będzie:

• Przygotowanie pojazdów do lakierowania

• Wsparcie przy lakierowaniu wybranych elementów karoserii oraz polerowanie pojazdów zapewniające wysoką jakość

 

Nasze oczekiwania względem Kandydatów:

• Odbyte praktyki lub staż w obszarze lakierniczym

• Wykształcenie zawodowe/techniczne (preferowane o profilu samochodowym)

• Znajomość budowy i eksploatacji pojazdów

• Czynne prawo jazdy kat. B

• Dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

 

Co możemy zaoferować?

• Zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę o pracę w największej grupie dealerskiej w Polsce (pierwsza umowa na rok, kolejna na czas nieokreślony)

• Terminowe wynagrodzenie

• Benefity, m.in.: bezpłatna, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport

• Możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu motoryzacji

• Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

• Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Działamy na rynku od 1989 roku. Na przestrzeni 30 lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w zakresie sprzedaży samochodów. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, SEAT, Suzuki, Opel

Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k.”

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z Grupą PGD przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl


CV prosimy wysyłać za pośrednictwem linka: https://system.erecruiter.pl/Offers/SkkOfferView.aspx?skkcustomlayid=d0a3a3bc-9a1a-41c4-a6a1-3256e37f93e6&joid=26144&skkcustomlay=True

do góry strony