FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Pomocnik Mechanika - Alfa Romeo | Fiat | Jeep

Data dodania: ponad rok temu  14.11.2018, odsłon: 2393

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa. Posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, Opel, SEAT, Suzuki.

Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.
Obecnie do warszawskich struktur serwisowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pomocnik Mechanika – Alfa Romeo | Fiat |Jeep

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum Motoryzacyjne Toruńska – zjazd przy Rondzie Łabiszyńska

Zakres obowiązków:

- Wsparcie doświadczonych mechaników w realizowaniu napraw mechanicznych samochodów osobowych/dostawczych

Wymagania:

- Min. ukończone praktyki zawodowe na kierunku mechanik/elektromechanik pojazdów samochodowych

- Czynne prawo jazdy kat. B

- Zaangażowanie i chęć do dalszej nauki i pracy

- Mile widziana podstawowa umiejętność obsługi testerów diagnostycznych

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

- Terminowe wynagrodzenie

- Szkolenia importerskie

- System premiowy

- Bezpłatny pakiet socjalny (bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie sportowej karty Benefit Multisport, itp.)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

CV wyślij na adres: echorazeczewska@holding1.pl lub rekrutacja@pgd.pl 

lub aplikuj za pomocą linka: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=3323D986-330A-4E3F-A3B0-0C2CBD62B7F8&skkcfg=6228978234e840d9abfe25405735a691&skklocationId=20884&skkExternalOfferId=19688&skkCountryId=1&skkRegionId=7 

Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez  Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k.”

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z Grupą PGD przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl” 

do góry strony