FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Pracownik Działu Eksportu

Data dodania: ponad rok temu  26.06.2017, odsłon: 311

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Miejsce pracy: Bieruń

Opis stanowiska:

  • kompletowanie i weryfikacja dokumentacji sprzedażowej WDT,
  • egzekwowanie od klientów dokumentów potrzebnych do potwierdzenia sprzedaży WDT,
  • współpraca z pracownikami firmy odpowiedzialnymi za sprzedaż i obsługę klienta zagranicznego.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień w zakresie WDT pod względem prawa podatkowego,
  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • znajomość środowiska Windows oraz programów z pakietu Office (głównie Excel, Word),
  • komunikatywność i kreatywność,
  • dokładności i sumienności,
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • profesjonalne narzędzia pracy.

do góry strony