Pracownik montażu foteli samochodowych

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.
DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik montażu  foteli samochodowych

Miejsce pracy: Malacky
Numer referencyjny: PM/08/16

Opis stanowiska:
- montaż poduszek powietrznych na fotelikach;
- montaż kabli, przewodów;
- montaż foteli na ramie i z regulacją elektryczną;
- montaż zagłówków na siedzeniach;
- obcinanie osłon

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
- sumienność, zaangażowanie w pracę

Oferujemy:
- bezpłatne zakwaterowanie oraz transport z hotelu;
- bony żywnościowe;
- dodatkowe bonusy;
- pracę w systemie 3-zmianowym