Pracownik Sprzątający

Dam pracę

Miejsce pracy:
Swobodnia gmina Zakroczym

Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę

Operator logistyczny ILS sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A do działu Administracji Biurowej poszukuje na stanowisko: Pracownik Sprzątający

OPIS STANOWISKA:

  • Sprzątanie pomieszczeń sanitarnych i socjalnych hali magazynowej
  • Kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych
  • Utrzymanie porządku na terenie obiektu

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie – podstawowe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługiwania urządzeń do czyszczenia i maszyn sprzątających
  • Obowiązkowości, dokładności, dobrej organizacji pracy
  • Dyspozycyjności do pracy w trybie dwuzmianowym

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w systemie dwuzmianowym

Administratorem danych osobowych jest ILS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Klonowa 48, 05-830 Kajetny. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania.