Przedstawiciel Handlowy - Poznań

Dam pracę

Miejsce pracy: Poznań

Kogo poszukujemy:

  • ludzi chętnych do intensywnej i rozwojowej pracy, wykazujących się kreatywnością i otwartością,
  • mile widziane osoby ze znajomością branży motoryzacyjnej z udokumentowanym doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku.

Główne zadania:

  • utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie,
  • pozyskiwanie i rejestrowanie nowych klientów,
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy- w tym o aktualnych promocjach.

Wymagania:

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • silna motywacja do osiągania celów,
  • dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań,
  • prawo jazdy kat B,
  • wykształcenie min. Średnie,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • system wynagrodzenia oparty o motywacyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju