Przedstawiciel Handlowy Sprzedaż części do pojazdów ciężarowych

Dam pracę

  • Miejsce pracy: Iława; Brodnica

W związku z zarządzanym przez Inter Cars S.A. projektem skierowanym do rynku pojazdów ciężarowych poszukujemy kandydatów do pracy w rejonie województwa warmińsko-mazurskiego na stanowisku: Przedstawiciel handlowy Sprzedaż części do pojazdów cięzarowych

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywne poszukiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy
  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży części i akcesoriów do pojazdów
  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
  • Raportowanie pracy w CRM
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności pracy w zespole
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży pojazdów ciężarowych /autobusów
  • Doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta ( min. 1 rok )
  • Sprawnego poruszania się w środowisku MS Office
  • Optymistycznego podejścia do świata i ludzi

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • Dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju
  • Niezbędne narzędzia do pracy telefon, laptop, samochód

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars. S.A. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."