Przedstawiciel techniczno-produktowy – specjalizacja części zamienne z obszaru klimatyzacji

Dam pracę

Miejsce pracy:
Obszar pracy – połowa terytorium Polski Północ / Południe

W ramach rozbudowy Oddziału Instalacji Samochodowych poszukujemy kandydatów do pracy w terenie: Region Północny i Region Południowy -specjalizacja części zamienne z obszaru klimatyzacji samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe na stanowisko: Przedstawiciel techniczno-produktowy – specjalizacja części zamienne z obszaru klimatyzacji

OPIS STANOWISKA:

  • Określanie i weryfikacja potencjału lokalnych rynków, poszukiwanie możliwości sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie, rozwijanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami we współpracy z Przedstawicielami handlowymi Filii
  • Przygotowywanie i oferowanie propozycji handlowych
  • Wsparcie i obsługa techniczno-produktowa Klientów
  • Identyfikacja brakujących części w gamie oferowanych produktów
  • Raportowanie pracy w CRM i u Menadżera

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracy z klientem na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • Znajomości rynku motoryzacyjnego
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Wysokiej motywacji i nastawienia na realizację postawionych celów
  • Znajomości budowy i podstaw działania układów klimatyzacji samochodowej mile widziana
  • Prawa jazdy kat. B
  • Umiejętności obsługi komputera (MS Office)
  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie warsztatowe w diagnozowaniu i naprawach układów klimatyzacji będzie mile widziane

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Pracę w dobrej atmosferze
  • Możliwość zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej
  • Szereg szkoleń uzupełniających posiadaną wiedzę i wsparcie we wdrożeniu się do obowiązków
  • Preferujemy zatrudnienie w ramach działalności gospodarczej
  • Możliwość wdrożenia niestandardowych schematów handlowych
  • Motywacyjny system wynagrodzenia

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SYMAKORM moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”