FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Specjalista ds. E-commerce

Data dodania: ponad rok temu  15.11.2016, odsłon: 258

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • prowadzenie i optymalizowanie kampanii SEM/SEO
  • tworzenie raportów i analiz dotyczących przeprowadzanych kampanii SEO/SEM
  • realizacje strategii e-marketingowej
  • rozwijanie kompetencji oraz wiedzy w zakresie marketingu internetowego
  • monitorowanie działań konkurencji i analiza trendów na rynku

Wymagania:

  • umiejętności analityczne,
  • systematyczność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy i planowania zadań
  • dokładność i solidność
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • kreatywność i komunikatywność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • przyjacielską i otwartą atmosferę pracy.
  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
  • pełne wsparcie merytoryczne i techniczne
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres e-mail: praca12@oponeo.pl

do góry strony