Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej

Dam pracę

Miejsce pracy:
Cząstków Mazowiecki

Poszukujemy do naszego zespołu Zarządzania Zasobami Ludzkimi kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. komunikacji wewnętrznej ( z pracownikami)

OPIS STANOWISKA:

  • Redagowanie komunikatów oraz firmowych newsletterów
  • Dbanie o rozwój narzędzi komunikacji (m.in. intranet, plakaty, tablice)
  • Planowanie i wdrażanie wewnętrznych działań EB
  • Organizacja  konkursów i akcji promujących rozwiązania HR dla pracowników
  • Prowadzenie profili pracodawcy w mediach społecznościowych

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

Idealny kandydat powinien być sumienną, dobrze zorganizowaną osobą, posługującą się poprawną polszczyzną; powinien z łatwością dotrzeć do ciekawych informacji; umieć przygotowywać krótkie, treściwe prezentacje.
Cenna jest umiejętność nawiązywania kontaktów z innymi, komunikatywność, dobra znajomość pakietu MS Office, Adobe Reader, Power Point., znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - poziom minimum B2. Prawo jazdy kat. B

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną pracę i ciekawe doświadczenia, możliwość wymiany wiedzy w międzynarodowym środowisku ze wszystkimi spółkami z Grupy Kapitałowej w Europie
  • Rozwój w firmie, która jest liderem na rynku w dystrybucji części do wszystkich marek pojazdów w Europie Centralnej
  • Szansę na doskonalenie kompetencji zawodowych
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy: możliwość dofinansowania do studiów lub nauki języków obcych, szkolenia

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”