Specjalista ds. marketingu

Dam pracę

Miejsce pracy: Warszawa/Łomianki

Obecnie do działu Inter Motors poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu

OPIS STANOWISKA:

  • Udział w tworzeniu strategii marketingowych
  • Prowadzenie kampanii marketingowych, w szczególności w obszarze e-marketingu, w tym social media i przy wykorzystaniu najnowszych trendów w tej dziedzinie
  • Opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych
  • Przygotowanie treści dla stron internetowych
  • Udział w tworzeniu stron internetowych
  • Udział w tworzeniu materiałów promocyjnych
  • Współpraca z agencjami reklamowymi oraz zewnętrznymi dostawcami usług w zakresie tworzenia nowych materiałów promocyjnych i akcji promocyjnych
  • Analiza działań marketingowych prowadzonych przez konkurencję

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Kreatywności oraz umiejętności analitycznego myślenia
  • Kilkuletniej praktyki w wykorzystaniu narzędzi marketingowych
  • Znajomości e-marketingu
  • Znajomości zagadnień z zakresu SEO / SEM
  • Dobrej znajomości Google Analytics, AdWords
  • Bardzo dobrej znajomości środowiska MS Office
  • Znajomości HTML/CSS
  • Znajomości programów graficznych
  • Umiejętności przygotowania materiałów promocyjnych
  • Umiejętności zarządzania relacjami z dostawcami usług marketingowych
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych i bardzo dobrej, uporządkowanej organizacji pracy
  • Wykształcenia kierunkowego lub/i doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie rozwoju umiejętności specjalistycznych, językowych - indywidualnie dobrany do potrzeb

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”