FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Specjalista ds. Pozycjonowania Stron

Data dodania: ponad rok temu  15.11.2016, odsłon: 274

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • planowanie działań i strategii SEO
  • budowanie zaplecza do pozycjonowanych serwisów
  • pozycjonowanie fraz na wysokie pozycje w wyszukiwarkach
  • monitoring i przygotowanie raportów

Wymagania:

  • zaangażowanie, efektywność w działaniu oraz kreatywne podejście do stawianych zadań
  • systematyczność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy i planowania zadań
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • duży poziom samodyscypliny
  • dobra znajomość zagadnień SEO (mile widziane)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • przyjacielską i otwartą atmosferę pracy.
  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników

CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres e-mail: praca12@oponeo.pl

do góry strony