Specjalista ds. reklamacji zwrotów

Dam pracę

Miejsce pracy:
Komorniki

Do sklepu internetowego Motointegrator.de poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. reklamacji zwrotów

OPIS STANOWISKA:

  • Nadzór nad reklamacjami (przyjmowanie, weryfikacja techniczna i merytoryczna)
  • Przygotowanie odpowiedzi na reklamację i przekazanie jej klientowi
  • Wyjaśnienie wątpliwości klientów, dotyczących odmowy uznania reklamacji
  • Wprowadzenie reklamacji do systemu

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Dobrej znajomości języka niemieckiego
  • Wiedzy z zakresu budowy i funkcjonowania pojazdów mechanicznych
  • Znajomości specyfiki części motoryzacyjnych
  • Samodzielności i dokładności
  • Dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności obsługi komputera

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie warsztatowe z zakresu naprawy i obsługi pojazdów samochodowych
  • Znajomość problematyki gwarancji i rękojmi

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Współtworzenie innowacyjnego na polskim rynku projektu e-commerce
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Umowę o pracę (lub inną) z atrakcyjnym wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars. S.A. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."